Thé Dansant - zondag 18 juni


Categorie: Nieuws

Datum: inserted_at


"A simple life is good with me. I don’t need a whole lot. For me: a T-shirt, a pair of shorts, barefoot on a beach.”




Zondag 18 juni is het weer zo ver, Thé Dansant. De zomerse temperaturen komen eindelijk weer in Nederland. Het belooft weer heet te worden. Voor eenmaal zal PW PW niet zijn, maar het enige echte Malibu. Het is tijd voor Baywatch! 




Voordat u hulp kunt verwachten van de lifeguards, staan o.a. deze wedstrijden op het programma:

PW D1 – Eelde D1 (12.45 uur)

PW H1 – HCM H1 (14.45 uur) 




Na afloop van deze wedstrijden, kunt u uw harde werk in de sportschool eindelijk showen. Bent u de nieuwe Pamela Anderson of David Hasselhoff?

Natuurlijk kan de beste muziek niet ontbreken op onze beachparty. De meest lekkere zomer hitjes zullen wederom verzorgd worden door Niek IJzerman. 

Ook beseffen we dat een goed afgetraind lichaam de juiste voeding nodig heeft, daarom zullen er barbecues zijn met broodjes hamburger en worst. 




Wij hopen jullie daarom allemaal te zien om er een fantastische middag en avond er van te maken. Dit mag je niet missen! 




PS. Een rood zwempak of rode zwembroek doet het altijd goed.