Start trainingen leden 18+


Categorie: Nieuws

Datum: inserted_at


Op 6 mei heeft het kabinet aangekondigd dat vanaf 11 mei trainen voor 18+ weer mogelijk wordt. Deze trainingen kunnen alleen plaatsvinden als wij ons houden aan het landelijke NOC-NSF protocol en het sportspecifieke protocol van de KNHB. De regie voor het toestaan van trainingen ligt bij de gemeente. 




De KNHB hoopt een protocol voor de leeftijdscategorie 18+ en een algemeen geldend sportprotocol vrijdag einde dag te kunnen delen met de verenigingen. Op die manier zorgen we er gezamenlijk voor dat de verdere openstelling op een veilige manier mogelijk wordt. 




Als wij de protocollen ontvangen hebben, moeten wij deze nog vertalen naar onze club. Vervolgens moet afstemming met de gemeente plaatsvinden. 




Wedstrijden mogen voorlopig niet en het trainen zal onder strikte voorwaarden worden toegestaan. Zo zal de 1.5 meter afstandsregel in acht moeten worden genomen, moeten trainingsmaterialen worden gedesinfecteerd en moeten maatregelen worden genomen om teams elkaar zo min mogelijk te laten tegenkomen bij aankomst en vertrek. 




Inventarisatie, voor deelname aan training van 18+, wordt op dit moment gedaan. Aan de hand van die inventarisatie zal er een nieuw trainingsschema worden gemaakt die voldoet aan het protocol. 




Bestuur PW hockey