Start inschrijving zaalhockey


Categorie: Nieuws

Datum: inserted_at


Het is volop zomer en de winter lijkt heel ver, maar de inschrijving is begonnen voor de zaalhockey voor het volgende seizoen. De uiterste datum voor inschrijving is een week nadat de schoolvakantie is afgelopen: 9 september! 




Aanmelding

Ook dit jaar hebben we een individuele aanmelding. Je kan je aanmelden of afmelden via LISA onder de inloggegevens van diegene die gaat zaalhockeyen. Geef dus ook a.u.b. aan als je niet wil zaalhockeyen. 

Na 9 september is het niet meer mogelijk om je aan te melden. Ook als het maximum aantal teams is bereikt is het niet meer mogelijk om je in te schrijven. Wees er dus snel bij.




Ook als je tegen je coach, manager of medespelers zegt dat je mee wilt doen moet je je nog steeds aanmelden via LISA.




Zaalhockey is populair en door het wegvallen van de Zuidkamp als trainingslocatie is er maar een beperkte beschikbaarheid van zalen voor trainingen.




Teams

De samenstelling van de teams worden bepaald door de Elftallen Commissie.




Informatie over de zaalhockey




Training:

- Elk team traint 1 keer in de week (in totaal 8 keer)/ o.v.v. beschikbaarheid      zalen.

- De trainingsdagen zijn of door week of in het weekeinde. 

- We proberen zoveel mogelijk aan te sluiten bij de huidige trainingstijden en    wedstrijddagen. 

- Er is ook de mogelijkheid om op het veld te trainen tijdens de winter, als        het weer het toe laat en in overleg met je trainer. 

- Half oktober is het trainingsschema bekend.




Wedstrijden:

- Elk team speelt 8 tot 10 wedstrijden, verdeeld over 4 tot 5 speeldagen.

- De wedstrijddagen zijn op zaterdag en/of zondag. 

- Je speelt  twee wedstrijden op een dag, op dezelfde locatie.

- De wedstrijddagen worden gepland tussen 2 december en 11 februari.

- Uiterlijk half november zijn de wedstrijddagen bekend.




Ouders

Bij de  zaalhockey-competitie is er medewerking van ouders nodig. Naast een coach/ teammanager zullen de teams ook bij thuiswedstrijden eigen scheidsrechters en zaalwacht moeten meebrengen.




Kosten

De kosten per teamlid zijn nog niet exact bekend, maar zullen ongeveer €75,- zijn voor de tweedelijnsteams (competitie TVO) en €80,- voor alle eerstelijnsteams (Competitie Bond).




Nog een laatste opmerking:

Wij zijn  op zoek naar ondersteuning van ons zaalhockeyteam voor communicatie en administratieve  taken (zaalhockeyervaring is niet nodig). Lijkt het je leuk om bij te dragen aan de zaalhockey, mail ons!




Met vriendelijke groet,




Irene Breebaart & Caroline Lucardie 




Zaalhockey coördinatoren PW